Środowe popołudnie to u nas czas na relaks💫

Środowe popołudnie to u nas czas na relaks💫

Poranny spacer z kijkami, a potem sąsiedzka kawiarenka ☕️
Po południu mamy tańce💃
Wszystko w cudownej atmosferze
wzajemnej akceptacji i zrozumienia 💚💙🩵

Jak się witamy?
Uściskami❤️
Uśmiechem😃
Pytaniami co u Ciebie albo dlaczego nie byłaś ostatnio?🫶
Jesteśmy dla Was, żeby tworzyć sąsiedzką wspólnotę❤️

Przychodźcie do nas po więcej odpoczynku, zabaw, kreatywności💛
Czekamy🥰

udostępnij