
Środowe popołudnie to u nas czas na relaks💫
Poranny spacer z kijkami, a potem sąsiedzka kawiarenka ☕️
Po południu mamy tańce💃
Wszystko w cudownej atmosferze
wzajemnej akceptacji i zrozumienia 💚💙🩵
Jak się witamy?
Uściskami❤️
Uśmiechem😃
Pytaniami co u Ciebie albo dlaczego nie byłaś ostatnio?🫶
Jesteśmy dla Was, żeby tworzyć sąsiedzką wspólnotę❤️
Przychodźcie do nas po więcej odpoczynku, zabaw, kreatywności💛
Czekamy🥰