
Dziś zajęcia dla dzieci odbyły się w ogrodzie. Mieliśmy piękną pogodę i udało nam się troszkę poskakać po kamieniach, puszczać bańki, malować kredą, zrobić wyścigi pojazdami oraz zaprzyjaźnić się z Kotką Tusią.
Udawaliśmy też ślimaki 🐌
Bardzo dziękuję za pomoc przy układaniu puzzli na naszej sali. Wspaniały tata pomógł nam okiełznać podłogę i już jutro odbędą się zajęcia na macie😃💃
Bajkowe Chwile miłe opowieści dla dzieci